Trawa z rolki

– mamy swoją historię

Firma Fast Garden Siekierski już od wielu lat dostarcza klientom trawę z rolki.

Naszymi odbiorcami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Oto kilka przykładów trawników, gdzie wykorzystano trawę z rolki pochodzącą z naszej plantacji.  Oczywiście, miejsc, gdzie leży nasza trawa jest o wiele więcej.

Dostarczamy trawę nie tylko do przydomowych ogrodów,

ale także na skwery, pasy drogowe oraz na trawniki osiedlowe. Naszą trawę z rolki można także spotkać na obiektach sportowych oraz wokół supermarketów i stacji benzynowych.  Każdego roku przybywa takich miejsc, a nasze plantacje mają już ponad 20 hektarów, co z pewnością daje nam palmę pierwszeństwa największego producenta w regionie. Wciąż się rozwijamy i udoskonalamy naszą produkcję, aby zyskać Wasze uznanie.

Jeśli macie fotografie trawników w których wykorzystano trawę rolowaną z naszej plantacji – przyślijcie je nam.

Mamy świadomość, że właściwa pielęgnacja jest niezbędna, by trawniki z rolki wyglądały pięknie i to jest Wasza zasługa i  Wasza ciężka praca. Pochwalcie się swoimi trawnikami. To powód do dumy zarówno dla naszej firmy, jak i dla Was. Może zorganizujemy konkurs z nagrodami na najpiękniejszy trawnik z rolki? Co o tym myślicie?
A może macie swoje sposoby, dzięki którym trawnik z rolki jest zawsze zielony, puszysty i gęsty? Chętnie poczytamy, jak dbacie o swoje zielone dywany. Serdecznie Was do tego zachęcamy.
trawa z rolki trawa z eolki

Comments are closed.